KELLİK TARİH OLUYOR. SAÇ ÇIKARAN GARANTİLİ LOSYUN

Evet yanlış değil. Kellik tarih oluyor. Bu losyon sayesinde 4 aylık kullanım sonucu saç hücreleri tekrar canlanıyor ve saçlarınız garantili bir şekilde çıkmaya başlıyor.

20 günlük süreçte değişim başlıyor. İlk olarak bebeksi saçlarınız olan tüy şeklinde saçlarınız çıkmaya başlıyor. 4. ayın sonunda tamamen gür ve doğal olan saçlarınız, yani sizin kendi saçınız çıkmış oluyor. 4 Aylık kullanım bunun için yeterli oluyor.

Eğer sonuç almam diye korkuyorsanız PARA İADE GARANTİSİ VERİYORUZ. 4 aylık düzenli kullanım sonucu sonuç almayan arkadaşlara para iade garantisi var yanlış okumadınız. Dilerseniz örnek fotoğraflarımıza bakabilirsiniz. Kullanan kullanıcılarımızın fotoğrafları tamamen gerçektir.

2 Comments

  • SADETTİN dedi ki:

    Merhaba ürünü denemek istiyorum ancak şu an toppik kullanıyorum gündüz toppik kullanmak ürün etkisinde azalmaya neden olur mu sabah ürünü kullandıktan ne kadar sonra toppik uygulayabilirim

    • erne dedi ki:

      Merhaba Sadettin bey, Ürünümüzle birlikte hiç bir ürünü kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Zaten ürünümüzü kullanırken saçlarınıza en az 3 saat su bile değmemeli. Saç ekmenizde bile 4 ay çirkin görüntü oluyor. En azından saçlarınızı kazıtmıyorsunuz bizim ürünümüzde. Bence sonuçları almak için katlanacağınız birşeydir bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir