NEDEN?

Neden bu losyonu kullanmalı? Başka çözüm yok mu?
Elbette var. Dilerseniz saç ekimi yaptırabilirsiniz. Fakat Losyonumuzu kullanmak saç ekiminden daha ucuz ve daha az maliyetli.

Saç ekiminin zahmetleri ve maliyeti nedir?
Öncelikle saç ekimi ciddi bir maliyettir. Ortalama 12.000 TL gibi bir masrafla saç ekiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat saç ekim aşamaları en az fiyatı kadar zahmetlidir. Dilerseniz saç ekiminin zahmetlerini sırasıyla yazalım.

Saç ekimi için öncelikle saçlarınızı kazıtmanız gerekmektedir. Sonrasında kafanız uyuşturularak kafa derinizin altına losyon karışımlı su enjekte edilir. Böylelikle kafanız şişirilir ve ekime hazır hale gelir. Bu su yaklaşık 10 gün kafanızdan çıkmaz ve şişik bir kafayla katlanmak zorunda kalırsınız. Daha sonra ense kökleriniz alınır ve ön taraftaki bölgeye ekilir. bu işlemler için saç kökü alınan bölgede ve saç ekilen bölgede neşterle kesilmeler yapılarak kafanıza delikler açılmaktadır. Narkoz etkisi ile bu sorun olmayacak diyebilirsiniz fakat narkozun etkisi geçtikten sonra 1 hafta acı çekiyorsunuz. İlk ekimden sonra 3 gün boyunca uyumakta zorluk çekecersiniz çünkü saçlarınızın herhangi bir yere değmemesi gerekir yoksa ekilen kökler düşebilir. Not: kökler düşerse aynı kökler bir daha kullanmaz. Daha sonra yaklaşık 2 ay bakım yapmanız gerekmektedir ki zaten bu 2 aylık süreçte kaşıntı, sivilce, kanama ve kötü görüntü saç ekiminin zahmetleri arasındandır.

Saç ekiminden sonra saçların tutunma ihtimali %40 tır. Özellikle sigara ve alkol içiyorsanız kan dolaşımınız yavaş olduğundan saç ekiminiz olumlu sonuç vermeyebilir. Bu sebeple saç ekimi hem pahalı hemde zahmetli bir süreçtir.
Nereye vurdun derdi olmadan, dilediğiniz gibi uyuyarak, sigara veya alkol sorununa takılmadan kullanabileceğiniz üstelik saçlarınızı kazıtmadan ve kafanızda herhangi bir delik açmadan acısız ve uygun fiyata saçlarınıza kavuşmanız sayemizde mümkün. Bu sebeple saç ekimine SON diyoruz.